• Detail firmy

DANĚ A FINANCE, spol. s r.o.

Základní popis

Specializujeme se na kompletní rekonstrukce a novou výstavbu bytových jednotek či rodinných domů. Nabízíme výškové práce s vlastním lešením. Komunikujeme s investory v angličtině a ruštině. Zajišťujeme prodej designových interiérových dveří. Provádíme kvalitní zateplování podkroví, výkopy domů, zasklení lodžií, výškové, rozpočtářské, pokrývačské, tesařské a klempířské práce.

Adresa

Nárožní 2787/7a
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25647903
DIČ:  CZ25647903
Rok založení:  1998
Počet zaměstnanců:  120
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Export

Výrobky, činnosti

Designové interiérové dveře Praha

Zabýváme se prodejem designových interiérových dveří. Na našem webu naleznete široký sortiment kvalitních interiérových dveří různých provedení a typů.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 604 710 297
E-mail: info@bobox.cz
WWW: www.bobox.cz

Kontaktní osoba

Ihor Bobelskyy - Jednatel

Další firmy v oboru

Mužík a syn, s.r.o.

Specializujeme se na výrobu a montáž ocelových konstrukcí, výtahových šachet, jeřábových drah, vodních atrakcí a tobogánů, drobných zámečnických výrobků, zábradlí apod. Provádíme revitalizace panelových domů.

EKORA s.r.o.

Specializujeme se na průzkumné a monitorovací práce jako jsou povrchové odběry vzorků, podzemní odběry vzorků, odběry vzorků podzemní vody, odběry vzorků zeminy apod. Realizujeme sanace ekologických zátěží, ekologické odborné posudky a audity včetně analýzy rizik, hydrogeologické a geologické posudky, posuzování vlivů na životní prostředí a zpracování povodňových plánů.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.