• Detail firmy

Dana Stránská - STIPES

Základní popis

Naším cílem je kvalitní práce, technická konzultace s možností použití námi dodávaných materiálů, zpracování cenových nabídek a veškerá činnost směřující k dokonalému servisu pro zákazníka.

Adresa

V Podhájí 776/30
400 01 Bukov

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  66072611
DIČ:  CZ7856182906

Výrobky, činnosti

Dodavatel elektromateriálu

Kontaktní údaje

E-mail: pilny@stipes.cz
WWW: www.stipes.cz

Kontaktní osoba

Ondřej Pilný - Generální ředitel

Mobil: +420 602 163 629
E-mail: pilny@stipes.cz

Tomáš Stránský - Generální ředitel

Mobil: +420 733 723 049
E-mail: stransky@stipes.cz
Další firmy v oboru

VAMA s.r.o.

Nabízíme elektromontážní práce bytové a průmyslové instalace bez rozdílu napětí, zhotovení kabelových rozvodů včetně zemních prací a veřejného osvětlení, opravy trafostanic nebo připojení fotovoltaických panelů.

ELKOP

Činnost naší společnosti je zaměřena především na elektroinstalační a elektromontážní práce v Ústeckem kraji a Středočeském kraji. Zabýváme se rovněž rekonstrukcemi bytů a bytových jader, úpravami interiérů a provádíme také montáž sádrokartonu.

Údržba bytů

Specializujeme se na opravy a rekonstrukce domů, bytů a koupelen. Provádíme instalatérské, topenářské a zednické práce včetně zajištění havarijní služby. V oblasti kovovýroby se věnujeme výrobě kovových prvků, jako jsou mříže, stojany, konstrukce, zábradlí, balkóny apod. Kompletní informace o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.