• Detail firmy

Dana Štemberová

Základní popis

Adresa provozovny - Litoměřice, Turgeněvova 2. Kvalitní čalouněný nábytek, který Vám dlouho a dobře sloužil není nutné měnit za nový jen proto, že čalounění je poškozené, nebo dokonce zcela zničené. Svěřte ho nám a my ho dáme do pořádku.

Adresa

U Kapličky 444/8
412 01 Pokratice

Okres: Litoměřice
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01198343

Výrobky, činnosti

Čalounictví Litoměřice.

Kontaktní osoba

Dana Štemberová - Majitel

Mobil: +420 602 558 187
E-mail: calounictvilitomerice@seznam.cz
Další firmy v oboru

Jaroslav Květoň - Čalounictví

Čalounické práce zajišťujeme již téměř 25 let. Máme bohaté zkušenosti s čalouněním nábytku nebo interiérů aut, nejen klasickým, ale i moderním způsobem, dále pak s opravami čalouněného nábytku, zateplením a odhlučněním vchodových dveří, včetně dekorativního čalounění. V naší nabídce najdete rovněž široký sortiment potahových látek, kůže a molitanu. Pro více informací nás kontaktujte.

ČALOUNICTVÍ A TRUHLÁŘSTVÍ MEIXNER

Specializujeme se na truhlářské a čalounické práce. Provádíme čalounění dveří a starožitného nábytku.

Martina Malíková - JIBOS

Specializujeme se na velkoobchodní a maloobchodní prodej čalounického materiálu (laky, lepidla, spony, obalový materiál) a molitanu. Zajišťujeme prodej a pořez molitanové pěny - PUR pěny. Vyrábíme molitanovou drť. Služby poskytujeme včetně dopravy a likvidace odpadu. Na trhu působíme již 18 let, zaměřujeme se především na region Zlínského kraje. Pro více informací nás neváhejte kontaktovat.