• Detail firmy

Dana Šefčíková

Základní popis

Zabýváme se výrobou koženého příslušenství v oblasti pošívání volantů, řadících pák, brzdových pák a manžet.Zpracováváme zakázky na všechny typy vozů.

Adresa

9. května 1381
289 22 Lysá nad Labem

Okres: Nymburk
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  45825378
DIČ:  CZ6456010165
Rok založení:  1993

Výrobky, činnosti

Zabýváme se výrobou koženého příslušenství v oblasti pošívání volantů, řadících pák, brzdových pák a manžet pro firmu Škoda Auto. Zpracováváme zakázky na všechny typy vozů. Nabízíme různá barevná provedení.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 608 045 046

Kontaktní osoba

Dana Ševčíková - Majitel

Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

PNEUSERVIS Eva

Poskytujeme výměnu, opravu, prodej a vyvážení pneumatik osobních i nákladních vozů. Prodáváme oleje, maziva, Mogul, Paramo a Castrol. Zkušenosti v oboru od roku 1997! Naše výhody: nejlepší cena a časová flexibilita.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.