• Detail firmy

Dana MARTINKOVÁ

Základní popis

Nabízím grafické a výtvarné práce, zpracování pozvánek či katalogů. Provádím návrhy webových stránek. Dále se zaměřuji na kresbu a užitnou grafiku.

Adresa

Sokolovská 1166/268
190 00 Praha 9 - Libeň

Okres: Praha 9
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  67901174

Výrobky, činnosti

Nabízím grafické a výtvarné práce

Nabízím grafické a výtvarné práce, zpracování pozvánek či katalogů. Provádím návrhy webových stránek. Dále se zaměřuji na kresbu a užitnou grafiku. Vytvářím grafickou část knih a časopisů. Používám vlastní malby a fotografie.

Kontaktní osoba

Dana Martinková - Majitel

Mobil: +420 604 826 420
Další firmy v oboru

CTECH s.r.o.

Ctech s.r.o. je technologická firma, která zajišťuje komplexní marketingové strategie, tvorbu kreativních návrhů, grafiky, tvorby webů, přes tvorbu hudby, video spotů, video prezentací, a to vše s využitím moderních technologií, včetně 3D vizualizací, animací a dalších. Jsme schopni prakticky veškeré projekty připravit a zpracovat pod jednou střechou, což je pro naše klienty vysoce efektivní.

atelier G design s.r.o.

Malujeme obrazy a realizujeme reklamní grafiku.

ENTRE s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti marketingové komunikace firem a propagace jejich výrobků či služeb. Pomáháme firmám nalézt jejich vlastní styl. Zaměřujeme se na reklamní kampaně, firemní identitu, budování značky. Navrhujeme a tvoříme www stránky, vizitky, letáky, obálky, kalendáře, firemní periodika, reklamní předměty a mnoho dalšího. Naší doménou jsou výroční zprávy - věnujeme se jim téměř 25 let.