• Detail firmy

Dana Ivanková

Základní popis

Komplexní služby: - čištění (sedačky, křesla, postele, koberce, interiery aut - mokré i suché) - parní čištění (okna, plovoucí podlahy, trouby, grily, digestoře, sporáky dlažby a obklady včetně spár - so stavu jako nové) - úklid firma - domácnost

Adresa

Kostelní 188
691 81 Březí

Okres: Břeclav
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  01095994

Výrobky, činnosti

Úklid

Extraktor: koberce, sedačky, auta. Parní čistění: obklady, dlažby, plovoucí podlahy. Pravidelný úklid. Prodej čistících prostředků a techniky.

Kontaktní údaje

E-mail: dacova.cz@gmail.com

Kontaktní osoba

Dana Ivanková - Majitel

Mobil: +420 773 539 144
Mobil: +420 777 595 921
E-mail: dacova.cz@gmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Stálá čistota

Provádíme úklidové a čistící služby v Brně a okolí. Profesionálně uklidíme byt, dům, kancelář či jiné prostory. Jsme zaměřeni na čištění koberců, sedacích souprav, matrací, židlí apod. a čištění automobilů, k čemuž využíváme účinné prostředky a nanotechnologie.

ARCO IRIS s.r.o. - parní stroje a čištění

Od začátku vzniku se naše firma zabývá prodejem a servisem parních čističů. Nyní prodáváme i další profi čistících stroje, jako jsou parní a pěnové vysavače. V roce 2012 jsme činnost rozšířili o parní čištění aut, které provádíme buď u nás nebo u zákazníka. K naším službám jsme postupně zařadili také parní čištění a dezinfekci nákupních vozíků a mrazících boxů, a to nejen v ČR, ale i na Slovensku.

Radomír Zvinger - LPG Autoservis

Specializujeme se na přestavby vozidel na LPG. Realizujeme servis LPG zařízení a revize LPG zařízení. Provádíme renovace autolaků u všech typů vozidel. Nabízíme uskladnění pneumatik, zimních i letních. Zabezpečujeme ruční mytí aut, interiérů, tepování sedaček a mnoho dalšího.