• Detail firmy

Dana Pecková

Základní popis

Návrh a výroba razítek, která umožňují i otisk fotografií NA POČKÁNÍ. Všechny druhy razítek. Pochvalná a dětská razítka. Propisky a pera s razítkem. Reklamní samolepky a polepy aut. Návrh a tisk vizitek letáků, prospektů, pozvánek a oznámení.

Adresa

Zahradní 78
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  49496727

Výrobky, činnosti

Návrh a výroba razítek

Návrh a výroba razítek, která umožňují i otisk fotografií NA POČKÁNÍ. Všechny druhy razítek. Pochvalná a dětská razítka. Propisky a pera s razítkem.

Kontaktní osoba

Dana Pecková - Majitel

Mobil: 602 318 278
E-mail: danapeckova@volny.cz
WWW: www.stoneprint.cz
WWW: www.peckovarazitka.cz
Další firmy v oboru

Štikar Petr

Specializací firmy je laserové řezání, gravírování a vypalování. Zajišťujeme výrobu zakázkových modelů (budovy, objekty, stavby) a reklamních předmětů. Vyrábíme ze skla, dřeva, plastu i kovu.

Beta Ax - výroba reklam

Nabízíme komplexní servis v oblasti reklamy - výrobu reklam, poradenství, pronájem reklamních ploch a další. Věnujeme se fóliové reklamě, světelné reklamě, 3D reklamě. Zaměřujeme se také na focení reklamních materiálů a velkoplošný tisk nebo potisk materiálů. Vytvoříme pro Vás digitální grafiku na míru Vašim požadavkům.

PLASTOBAL - Mráček Bohuslav

Nabízíme kompletní reklamní a grafickou činnost. Zabýváme se výrobou polyetylenových a mikroténových sáčků, mikroténových a kruhových plachet, plachet na fóliovníky, papírových tašek apod. Nabízíme různé metody zpracování tisku: sublimační tisk, reklamní sítotisk či hydrografika. Zajistíme i grafické návrhy tisku.