• Detail firmy

DAMAN spol. s r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje na půjčování lešení, žebříků, nářadí, dále i servis a prodej nářadí(vodováhy, vibrační desky, vrtací kladiva, atd...).

Adresa

Jeseniova 1164/47
130 00 Praha 3 - Žižkov

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45806101
DIČ:  CZ45806101
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  23
Roční obrat:  30000000
  • Maloobchod
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- damantové a CBN brusné nástroje, bruska na podlahy, pronájem nářadí, opravy elektrických strojů a zařízení, nástroje na vrtání, elektrické nářadí, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 736 733 118
Mobil: +420 736 733 119
E-mail: daman@telecom.cz
E-mail: daman.praha@gmail.com
WWW: www.daman-pujcovny.cz/
Další firmy v oboru

Roseland Cafe s.r.o.

Zajišťujeme provoz kavárny Café Sambal a prodej zrnkové a mleté kávy Longberry z české pražírny. Poskytujeme prostory kavárny pro firemní setkání včetně občerstvení. Dodáváme kávu do firem, hotelů, restaurací aj.

Ing. Miroslav VYBULKA

Zabýváme se výrobou a prodejem kvalitního nářadí pro elektromontážní práce. Nabízíme ruční hydraulické i mechanické nářadí - elektrohydraulické pohony, lisovací hlavice, nůžky na kabely, lisovací kleště, hydraulické nůžky, děrovací stroje, kabelové válečky a šrouby. Provádíme záruční i pozáruční servis a provozujeme půjčovnu nářadí.

NFCP rental equipment s.r.o.

Specializujeme se na pronájem cateringového vybavení pro nejrůznější společenské a firemní akce. Nabízíme zapůjčení porcelánového a skleněného inventáře, příborů, gastro vybavení, ubrusů a potahů, mobiliáře, cateringového a kavárenského nábytku, sklenic, čokoládových fontán a mnoho dalšího.