• Detail firmy

DAMA NET s.r.o.

Základní popis

Stavíme rodinné domy na klíč, včetně dodávek prací instalatérských a topenářských, až po vybavení interiérů. Vyrábíme a prodáváme nábytek na míru.

Adresa

Mezibranská 1579/4
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24804673
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Stavby

Kontaktní údaje

E-mail: dama-net@email.cz
WWW: www.dama-net.cz

Kontaktní osoba

Drahomír Bílek - Jednatel

Mobil: 602 261 278

Jiří Dlouhý - Jednatel

Mobil: +420 777 205 786

Martina Bílková - Jednatel

Pobočky

Atlantic reklamní agentura, s.r.o.
Špitálské nám. 1050/3
400 01 Ústí nad Labem

Okres: Ústí nad Labem
Kraj: Ústecký
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Josef Bujas

Nabízíme rekonstrukce domů i bytů, výměny oken, bourání či instalatérské a klempířské práce. Provádíme zateplení, izolatérství a montáže sádrokartonů.

Tomáš Havel TAH

Jsme firma s vlastními zaměstnanci a na trhu jsme již od roku 1992. Na veškeré požadavky klientů se nám daří operativně reagovat ve velmi krátké době. Záběr prováděných činností je široký. Zajišťujeme stavby RD na klíč, zateplení fasád, izolaci spodních staveb, terénní úpravy okolo RD, bourací práce hydraulickým kladivem na UNC a další. Na zemní práce používáme vlastní zemní stroj UNC 60.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.