• Detail firmy

DAM Morava, s.r.o.

Základní popis

Provádíme výškové a zemní práce, strojní demolice, rekultivace, inženýrské sítě, výkopy, hloubení a osazení studen. Přepravujeme stavební materiály, sypké hmoty, zeminu, sutě, včetně odvozu na skládky. Pronájem a přeprava velkých i malých kontejnerů.

Adresa

Altýře 1470/2B
767 01 Kroměříž

Okres: Kroměříž
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  26949121

Výrobky, činnosti

Provádíme výškové a zemní práce, strojní demolice,

rekultivace, inženýrské sítě, výkopy, hloubení a osazení studen. Přepravujeme stavební materiály, sypké hmoty,zeminu, sutě, včetně odvozu na skládky.

Kontaktní údaje

Telefon: 573 330 250
E-mail: info@dammorava.cz
WWW: www.dammorava.cz

Kontaktní osoba

Jiří Coufal - Jednatel

Mobil: 604 290 222

Libuše Coufalová - Prokurista

Další firmy v oboru

TALPA - RPF s.r.o.

Naše společnost se věnuje výstavbě inženýrských sítí, bezvýkopovým technologiím, dodávkám a instalacím tepelných čerpadel a poskytováním služeb v oblasti řezání vodním paprskem. Kompletní informace o našich službách naleznete na našich webových stránkách. Většina našich činnosti ovlivňují životní prostředí, snažíme se proto ho co nejméně zatěžovat.

Ing. Karel Kolský - STAVBY

Specializujeme se na stavební práce. Provádíme zateplování fasád, stavby a údržbu rodinných domů, stavby dřevostaveb, montáže a opravy střech, rekonstrukce domů a bytů a v neposlední řadě ruční výkopové práce. Všechny tyto služby vykonáváme v oblasti Ústí nad Labem.

LIVE image, s.r.o.

Realizujeme stavební práce všeho druhu včetně malířských a štukatérských služeb. Montujeme sádrokartony, zateplujeme fasády a provádíme kompletní stavby domů na klíč. Zabýváme se návrhy a následnou realizací interiérů ve spolupráci s architekty.