• Detail firmy

DALUR profi s.r.o.

Základní popis

Dovolte mi, abych Vás oslovil jménem firmy DALUR, která byla založena v roce 1995 v Pelhřimově (od roku 2011 Dalur profi s.r.o.) a nabídl Vám dodávky a montáže tepelných čerpadel CliTech a domácích fotovoltaických elektráren.

Adresa

Neumannova 1453/28
156 00 Praha 5 - Zbraslav

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24822035
DIČ:  CZ24822035

Výrobky, činnosti

Tepelná čerpadla, fotovoltaické elektrárny

Kontaktní osoba

Zdeněk Růžička - Jednatel

Mobil: +420 776 272 886
E-mail: info@dalur.cz
WWW: www.dalur.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

ZIEGLER ZZ s.r.o.

Naše firma vykonává činnost v oblasti energetiky, správy nemovitostí, stavebních prací TZB a havarijních služeb. Zajišťujeme projektování, montáže, rekonstrukce a opravy. Jsme držitelem řady významných certifikátů. Neváhejte navštívit pro více informací naše webové stránky. Budeme se těšit na případnou spolupráci.

TZB PRO klimatizace s.r.o.

Zajišťujeme prodej a montáž rekuperačních jednotek - tepelných čerpadel a klimatizací. Dodáváme klimatizace mobilní, nástěnné, podstropní, kazetové split jednotky a parapetové jednotky. Tepelná čerpadla nabízíme vzduch - vzduch, vzduch - voda nebo země - vzduch - voda. Provádíme pravidelný servis a revize.

PERAX spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou investičních celků včetně návrhu technického řešení, vypracování projektové dokumentace až po samotnou realizaci. Dodáváme průmyslové chladicí stanice, filtrační stanice vody, čerpací stanice vody, výměníkové stanice vody, chemické úpravny vody, potrubní rozvody apod.