• Detail firmy

Dalibor Pekara

Základní popis

Nabídka kompletních úklidových služeb. Uklízíme byty, domy i kanceláře. Děláme jednorázové, pravidelné i generální úklidy. Provádíme hloubkové číštění

Adresa

Hostinského 1537/5
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  46412514

Výrobky, činnosti

Nabídka kompletních úklidových služeb.

Nabídka kompletních úklidových služeb. Uklízíme byty, domy i kanceláře. Děláme jednorázové, pravidelné i generální úklidy. Provádíme hloubkové číštění koberců, sedaček, interiérů osobních vozů.Poskytujeme malířské služby, lakování a vyklízení objektů

Kontaktní údaje

E-mail: info@uklid-pribram.cz
WWW: www.uklid-pribram.cz

Kontaktní osoba

Dalibor Pekara - Majitel

Mobil: +420 777 826 926

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jiří Mík

Nabízíme úklidové služby pro byty, panelové domy i pro komerční prostory. Provádíme také strojové čištění garáží, vyklízecí práce, čištění koberců, mytí oken, technickou správu budov, službu domovníka, obsluhu plynových kotelen, na vaší zahradě posekáme trávu a zastřihneme keře. Dále nabízíme služby hodinového manžela. Pro úplnost služeb nabízíme i možnost dopravy zakoupeného zboží do vašeho bytu.

Jiří Jaroš - ZISTA

Nabízíme kompletní zemní a výkopové práce, terénní úpravy ploch, údržbu komunikací a ploch, komunální úklidové služby, dodávky přípojek, čištění vodních toků, úpravy vodních koryt a břehů, dodávky přípojek plynu, topení i kanalizací, pokládky dlažeb, štěpkování dřevní hmoty, jeřábnické práce, údržbu a sekání zelených ploch apod.

K+D Praha, s.r.o.

Naše společnost se věnuje kompletním úklidovým pracím a údržbě zeleně. Nabízíme pravidelné i jednorázové úklidy v nočních hodinách a údržbu zeleně dle požadavku klienta. Jde hlavně o sekání travních porostů, křovin, rizikové kácení stromů, atd. Při úklidu je zajištěno i čištění podlahy s pokládkou vosku. Zajistíme Vám zabezpečení staveniště i včetně její ostrahy. Zajišťujeme postavební úklidy.