• Detail firmy

Dalibor Lebiš

Základní popis

Nabízíme ubytování na zrenovované chalupě u řeky Berounky v Západních Čechách, na okraji obce Liblín. Lesy a stráně na soutoku řeky Berounky a Střely. 2 ložnice, obývací pokoj s kuchyní a koupelnou. Zahrada s nadzemním bazénem a zahradním krbem.

Adresa

Brněnská 44
302 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  14687160

Výrobky, činnosti

Ubytování

Kontaktní údaje

E-mail: lebisova@elektrolebis.cz
WWW: www.ubytovani-berounka.cz/

Kontaktní osoba

Jana Lebišová - Generální ředitel

Telefon: 603 516 080
E-mail: lebisova@elektrolebis.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HOTEL FUFERNA

Provozujeme hotel a restauraci FUFERNA, nacházející se v Sušici na Šumavě, s kapacitou 20 lůžek. Hotel se nachází v blízkosti centra a zároveň v krásném přírodním parku Luh, hodně navštěvovaným nejenom místními, ale i turisty. Je vhodný pro rodiny s dětmi, pro sportovce či školáky. Vedle hotelu nabízíme ubytování v Ubytovně na stadionu, s kapacitou 24 lůžek. Všechny prostory jsou nekuřácké.

DVŮR KRUTĚNICE

Dvůr Krutěnice - jezdecký a hotelový areál nabízí ubytování, služby restaurace, pořádání svateb, konferencí a dalších společenských událostí. Provozujeme jezdeckou stáj, kde Vám zajistíme vyjížďky nebo tréninky. Můžete se u nás ubytovat i se svým koněm.

LIPOVKA hotel lesní restaurace

Hotel LIPOVKA se nachází v klidném prostředí uprostřed lesa 13 km od Plzně. Nabízíme ubytování ve 12-ti pokojích a další prostory vhodné pro svatební hostiny, rauty semináře a školení. K dispozici je letní zahrada, gril a venkovní bar. Hotel je vyhlášený svou kuchyní. Těšíme se na Vaši návštěvu!