• Detail firmy

Dalexia s.r.o.

Základní popis

Angličtina pro děti od 3 let formou her, básniček a písniček Hlídání dětí a úklidové práce Inženýrská stavební činnost

Adresa

Skřivánčí 770
541 01 Trutnov

Okres: Trutnov
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28781163
DIČ:  CZ28781163

Výrobky, činnosti

Vzdělávání, úklidové práce, stavební činnost

Angličtina pro děti od 3 let formou her, básniček a písniček. Hlídání dětí a úklidové práce, inženýrská stavební činnost

Kontaktní údaje

E-mail: anglictinatu@seznam.cz
WWW: anglictinatu.webnode.cz

Kontaktní osoba

Mgr Lenka Jakwerthová - Jednatel

Telefon: +420 724 689 139
E-mail: anglictinatu@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

RSU servis s.r.o.

Poskytujeme komplexní služby v oblasti návrhů a realizací parků a zahrad, včetně dodání zahradních doplňků. Zahrady navrhujeme pro soukromé osoby, firmy i širokou veřejnost. Provádíme terénní úpravy, zakládání trávníků, výsadbu rostlin či drobné stavební práce, které se založením zahrady souvisí, jako např. opěrné zídky, zpevněné plochy apod. Kromě realizací zahrad se zabýváme rovněž dřevovýrobou.

Pro-Charitu s.r.o.

Sociální podnik Pro-charitu se zaměřuje na zaměstnávání zdravotně znevýhodněných osob, kterých zaměstnává více než 100. Jejím 100% vlastníkem je nestátní nezisková organizace Oblastní charita Červený Kostelec. Zabývá se výrobou bylinných produktů, roztoků, zdravotnických pomůcek, textilní a truhlářskou výrobou. Z oblasti služeb nabízí zdravotnické zásobování, úklidové služby a provozuje prádelnu.