• Detail firmy

DAKREZ, s.r.o.

Základní popis

Jsme účetní firma zabývající se zpracováním komplexního účetnictví, účetním poradenstvím,zpracováním daňové evidence. Pořádáme kurzy, školení a semináře v oblasti mzdového účetnictví a personální agendy.

Adresa

Ve Lhotce 1018/23a
142 00 Praha 4 - Lhotka

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28179269

Výrobky, činnosti

účetnictví , daňové evidence

Jsme účetní firma zabývající se zpracováním komplexního účetnictví, účetním poradenstvím,zpracováním daňové evidence.

Kontaktní údaje

WWW: www.dakrez.cz

Kontaktní osoba

Ing. Dana Křížková - Jednatel

Mobil: 604 807 975
E-mail: krizkova.dana@seznam.cz
Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

MOLEX spol. s r.o.

Zabýváme se kompletním zpracováním účetnictví a daňové evidence. Nabízíme správu nemovitostí s nebytovými prostory. Provádíme likvidaci, ale i zakládání společností včetně poskytnutí právního servisu.

Bridges, s.r.o.

Zaměřujeme se na výuku angličtiny a ostatních světových jazyků především formou individuálních a firemních kurzů. Zajišťujeme kurzy jak pro jednotlivce, tak i pro skupiny. Nabízíme individuální přístup a připravíme Vám kurz šitý na míru, tak aby co nejlépe vyhovoval Vašim požadavkům a vedl co nejrychleji k cíli kterého chcete dosáhnout. Nabízíme překlady a tlumočení.