• Detail firmy

DAKR, spol. s r.o.

Základní popis

Jsme český výrobce rotačních bubnových sekaček a zahradní techniky. Nabízíme traktory, rozmetače na sůl a další zahradní mechanizaci. Poskytujeme servis zahradní techniky a nabízíme náhradní díly.

Adresa

Trávníčkova 1765
155 00 Praha 5 - Stodůlky

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  45312141
DIČ:  CZ45312141
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Export

Výrobky, činnosti

Výroba rotačních bubnových sekaček.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 571 415 566
Telefon: +420 581 616 141
Telefon: +420 581 603 024
WWW: www.dakr.com

Kontaktní osoba

Ing. Martin Krs

Josef Dašek

Další firmy v oboru

Jindřich Pulda

Zabýváme se prodejem, nákupem a dovozem dřevoobráběcích strojů. V naší nabídce máme i použité dřevoobráběcí stroje a nástroje, kotoučové a pásové technologie na kulatinu a další. K prodeji nabízíme i rozmítací, omítací a zkracovací pily nebo linky pro výrobu palet. Zaměřujeme se také na parketovací linky pro klasické a lepené parkety.

VTL Blansko, a.s.

Společnost VTL Blansko, a.s. je českou společností se zahraniční majoritní kapitálovou účastí. Byla založena v roce 2010 v České republice se sídlem v Praze a provozovnou v Blansku. VTL Blansko, a.s. se etabluje jako výrobce těžkých svislých soustruhů včetně zajištění kvalifikovaného a odborného servisu. Společnost disponuje vysoce kvalifikovanými odborníky s více než patnáctiletou praxí v oboru.

Zdeněk Frank

Zabýváme se prodejem, revizí a servisem elektromotorů, čerpadel, frekvenčních měničů a převodovek. Provádíme opravy čerpadel a motorů, diagnostiku ložisek a revize plynových zařízení. Působíme v Praze.