• Detail firmy

Dakan s.r.o.

Základní popis

Nabízíme vedení účetnictví, zpracování mezd či daňových přiznání a účetní, daňové i ekonomické poradenství.

Adresa

Pod Dubovkou 198/9
301 00 Lhota

Okres: Plzeň-jih
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25241338
DIČ:  CZ25241338

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví

Kontaktní údaje

Mobil: +420 725 862 971
Mobil: +420 725 004 430
E-mail: mirka.veverkova@dakan.cz
WWW: www.dakan.cz

Kontaktní osoba

Ing. David Vičar - Jednatel

E-mail: david.vicar@dakan.cz

Jana Vičarová - Jednatel

Mobil: +420 728 252 343
E-mail: jana.vicarova@dakan.cz
Další firmy v oboru

Josef Augusta

Poskytujeme komplexní účetní a daňové služby. Zajišťujeme externí vedení účetnictví, vedení mzdové agendy, personální poradenství, externí účetní a daňové poradenství. Rovněž také provádíme poradenství pro začínající firmy a živnostníky včetně poradenství při zakládání živnosti.

Daňová kancelář - Ing. Josef Šlajs

Naše společnost se již řadu let věnuje vedení kompletního účetnictví. Zajistíme Vám vypracování daňové evidence a daňových přiznání. Daňové poradenství, které vám nabízíme, Vám poskytne právní pomoc a finančně ekonomické rady ve věcech daní, odvodů, poplatků a jiných podobných plateb, jakož i ve věcech, které s daněmi přímo souvisejí. Dále nabízíme služby v oblasti mezd - vedení mzdové agendy.

ÚČETNICTVÍ ŠUMAVA s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví, daňovou evidenci, ekonomické analýzy podniků a podnikatelů. Zajišťujeme daňové poradenství včetně zastupování na úřadech. Věnujeme se poradenství ve strategickém a organizačním vývoji, hodnocení vývoje firmy a další. Dohlédneme na aplikaci daňových předpisů ve firmě. Nově nabízíme vypracování německého daňového přiznání fyzickým osobám zaměstnaným v SRN.