• Detail firmy

DAICO family s.r.o.

Základní popis

Provádíme veškeré stavební práce, rozpočty staveb, vedení staveb, dozory staveb, KZS - baumit, Mamuttherm, Basf, zednické, betonářské práce.

Adresa

U Cihelny 763
588 22 Luka nad Jihlavou

Okres: Jihlava
Kraj: Vysočina
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29227852
DIČ:  CZ29227852

Výrobky, činnosti

Stavební a zámečnické práce

Provádíme veškeré stavební práce, rozpočty staveb, vedení staveb, dozory staveb, KZS - baumit, Mamuttherm, Basf, zednické, betonářské práce, klmířské, zámečnické práce, zemní práce, práce JCB, autodoprava.

Kontaktní údaje

E-mail: daicostavby@seznam.cz

Kontaktní osoba

Petr Kratochvíl

Mobil: +420 778 015 010
E-mail: daicostavby@seznam.cz

Daniela Kratochvílová - Jednatel

Další firmy v oboru

M - KOVO s.r.o.

Nabízíme strojírenskou, zámečnickou a nástrojářskou výrobu včetně frézování, vrtání a soustružení. Zabýváme se výrobou sériovou, ale i kusovou.

Blažek Jaroslav - Zámečnické práce

Hlavní činností firmy je zakázková zámečnická výroba. Specializujeme se na výrobu ocelových konstrukcí, i atypických. Provádíme soustružení, pálení plazmou CNC, práškové lakování - komaxit. Disponujeme vlastní práškovou lakovnou, v rámci které zajišťujeme fosfátování - odmašťování, tryskání, lakování dle stupnice RAL. Na povrchovou úpravu práškovým lakováním poskytujeme víceletou záruku.

Martin Jirků

Zabýváme se zámečnickou a kovářskou výrobou. Vyrábíme ploty, brány, mříže, zábradlí, krbové nářadí, kované bytové doplňky. Zaměřujeme se na umělecké kovářství. Výrobu realizujeme na zakázku - vyrobíme téměř vše, dle Vašich přání a požadavků. Neváhejte se na nás obrátit!