• Detail firmy

Daguno s.r.o.

Základní popis

Ryze česká společnost působící v oblasti realit a jejich financováním, zajištěním s kompletní správou nemovitostí a Call centrum.

Adresa

V dolině 1515/1b
101 00 Praha 10 - Michle

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02118360
Rok založení:  2013
  • Služby

Výrobky, činnosti

Reality

Ryze česká společnost působící v oblasti realit a jejich financováním, zajištěním a kompletní správou nemovitostí, druhou oblastí činnosti je Call centrum. www.vasereality.eu a www.vasecallcentrum.eu

Kontaktní údaje

E-mail: info@daguno.cz
WWW: www.vasereality.eu

Kontaktní osoba

Eduard Mokrý - Jednatel

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HAYEK, spol. s r.o., holding

Auditorská společnost provádí audit, daňové a účetní poradenství, zastupování na úřadech, přeměny společností, fúze, rozdělení, převzetí jmění společníkem a další služby.

ŠVARCOVÁ ALENA Ing.

Poskytujeme poradenství zavádění systému managementu a ochrany životního prostředí pro firmy. Nabízíme školení systému managementu, školení interních auditorů, zavádění systémů environmentálního managementu, udržování systému managementu, školení EMS a systému managementu BOZP, poradenství při interních auditech či realizaci závěrečného poradenského auditu.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.