• Detail firmy

Dagmar Korbová Krůzová

Základní popis

Tvorba e-shopů na klíč !Vybudujeme za Vás e-shop kompletně podle Vaší specifikace! Postaráme se o vše:analýza projektu, plnění e-shopu zbožím a články,vytvoříme reklamní PPC kampaně,zpětné odkazy,zápisy do katalogů firem,proškolení.Navštivte náš web

Adresa

Chotěnice 118
538 03 Heřmanův Městec

Okres: Chrudim
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87021170
DIČ:  87021170

Výrobky, činnosti

Tvorba e-shopů na klíč

Kontaktní údaje

E-mail: info@e-shopnaklic.cz
WWW: www.e-shopnaklic.cz/

Kontaktní osoba

Dagmar Korbová Krůzová - Majitel

Telefon: 733 155 041
E-mail: info@e-shopnaklic.cz
Další firmy v oboru

Profi-Seo s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti tvorby prezentací a elektronických obchodů, disponujeme dlouholetými zkušenostmi. Připravíme pro Vás webovou prezentaci, která bude oporou Vašemu podnikání a pomůže Vám zvýšit zisk či získat nové zákazníky. Neváhejte se na nás obrátit. Naši specialisté jsou tu pro Vás, aby Vás bylo opravdu vidět.

E-kom Promotion, s.r.o.

Zbýváme se komplexním řešením internetové propagace. Specializujeme se především na internetovou reklamu a marketing. Zpracujeme analýzy, vhodným marketingovým mixem zvýšíme prodej, navrhneme Vám firemní nebo obalový design a zaměříme se i na UX design. Máme dlouholeté zkušenosti s tvorbou webových stránek, aplikací na míru a zakládáme si na individuálním přístupu a budování vztahu se zákazníky.

ELCO plus, spol. s r.o.

Nabízíme prodej a servis výpočetní techniky, dodávky ekonomického softwaru a systémové služby. Provádíme systémový servis IT, vývoj www aplikací. Distribuujeme a vyvíjíme programové systémy WinElco ERP, WinElco Odbyt, Elco Industry IS, Elco Helpdesk určené pro zpracování firemních dat a řízení interních firemních procesů.