• Detail firmy

Dagmar Černá-Röwe stavitelství

Základní popis

Naše stavební firma se zaměřuje na difuzně otevřené montované dřevostavby, založené na certifikovaném systému Diffuwall. Střechy a krovy - opravy a výstavba. K rodinnému domu výrobní dokumentace a pergola zdarma, záruka 10 let. Prodej dřevomateriálů.

Adresa

Brigádníků 146
473 01 Nový Bor

Okres: Česká Lípa
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  61519634
DIČ:  CZ7051313038
Rok založení:  1994
Roční obrat:  10000000

Výrobky, činnosti

Stavby, rekonstrukce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 723 650 410
Telefon: +420 776 397 739
E-mail: info@rowe.cz
WWW: www.rowe.cz

Kontaktní osoba

Dagmar Černá - Majitel

Další firmy v oboru

Pavel Demeter - Stavební a montážní práce

Naším hlavním zaměřením jsou stavební a montážní práce, které provádíme především v Liberci a jeho okolí. Realizujeme rodinné domy na klíč včetně dřevostaveb, dále pak rekonstrukce a zateplení fasád. V rámci stavební činnosti provádíme zámkové dlažby, zemní, tesařské, pokrývačské, klempířské, sádrokartonářské, malířské a natěračské práce. Zabýváme se rovněž kovovýrobou.

O.K.& BON, s.r.o.

Nabízíme zpracování stavební kovovýroby. Vyrábíme ploty, brány a zajišťujeme zpracování exteriérů pozemků. Provádíme rekonstrukce domů, ke kterým vypracujeme i individuální návrh.

Služby DELTA, spol. s r.o.

Zabýváme se stavebními pracemi. Realizujeme novostavby, rekonstrukce bytových a nebytových objektů, dřevostavby, pergoly, zahradní stavby, opěrné zdi a ploty. Zajišťujeme architektonické návrhy, zaměření a vytvoření dokumentace staveb a další.