• Detail firmy

DAFIN MORAVA s.r.o.

Základní popis

Zajišťujeme komplexní služby v oblasti vedení účetnictví, daňové evidence, zpracování mezd, daňových přiznání, zakládání společností s.r.o. na klíč

Adresa

U Státní hranice 363/12
734 01 Karviná - Ráj

Okres: Karviná
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28633466

Výrobky, činnosti

účetnictví

Kontaktní údaje

E-mail: dafinmorava@seznam.cz
WWW: www.dafin.cz

Kontaktní osoba

Ing. Kristýna Kolouchová - Jednatel

Mobil: +420 732 851 405
Další firmy v oboru

KUŘIDÉM PROJEKT s.r.o.

Specializujeme se na vypracování projektové dokumentace a inženýrskou činnost v oblasti stavitelství. Zajišťujeme vypracování projektové dokumentace pro rodinné a bytové domy,dřevostavby,provozovny,průmyslové stavby, sportovní a rekreační areály, objekty městské zástavby, drobné stavby, přestavby a další. Poskytujeme technický, stavební a autorský dozor, vyřízení ohlášení nebo stavebního povolení.

DÚOPAM, s. r. o.

Nabízíme vedení účetnictví a daňové evidence pro malé i velké organizace. Zajišťujeme podvojné účetnictví, daňovou evidenci, vedení mzdové agendy, zpracování mezd, rekonstrukci účetnictví, zastupování na úřadech, zpracování daňových přiznání, daňové poradenství či vedení personální agendy.

Barbara Kolebacz ÚČTO BARBARA

Věnujeme se vedení účetnictví pro FO i PO. Poskytujeme komplexní daňové služby a poradenství. Pro firmy a organizace zabezpečujeme daňový i mzdový servis. Rovněž provádíme kontroly a rekonstrukce účetnictví. Vedeme kurzy a školení účetnictví a také akreditovaný rekvalifikační kurz účetnictví.