• Detail firmy

DAE EU s.r.o.

Základní popis

Specializujeme se na výrobu velkých lisovacích nástrojů používaných pro zhotovení jednotlivých dílů karosérií automobilů.

Adresa

Životice u Nového Jičína 118
742 72 Mořkov

Okres: Nový Jičín
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62362721
DIČ:  CZ62362721
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  56
  • Velkoobchod
  • Služby
  • Výrobce
  • Import
  • Export

Výrobky, činnosti

Lisovací nástroje

Specializujeme se na výrobu velkých lisovacích nástrojů používaných pro zhotovení jednotlivých dílů karosérií automobilů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 556 779 906
Fax: +420 556 779 904
E-mail: petr.konarik@dae-eu.cz
WWW: www.mwcr.cz

Kontaktní osoba

Petr Koňařík

Další firmy v oboru

AK 1324 s.r.o.

Jsme velkoobchod a maloobchod s nerezovým hutním materiálem. Provádíme výpalky plazmou až do tloušťky 100 mm. Nabízíme nerezové plechy, trubky, kulatiny, jekly, profily. Kovoobrábění menších a středních podsestav na WD 160, WD 130, W9.

J&S Fuljer s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti CNC obrábění kovů a jiných materiálů prostřednictví moderní strojní technologie. Zajišťujeme CNC frézování, svařování kovů, CNC soustružení, CNC vrtání, řezání kovů apod. Především se specializujeme na výrobu strojních součástí na zakázku. Realizujeme také povrchovou úpravu kovů - galvanické pokovování, eloxování, lakování, kalení, leštění, vakuové kalení aj.

HV Výtahy s.r.o.

Poskytujeme služby v oblasti výroby, modernizace a servisu výtahů, zdvihacích plošin a zařízení. Provádíme CNC obrábění a svařování. Nabízíme zakázkovou výrobu výtahů, plošin, výtahových komponentů, konstrukcí a jiných zámečnických prvků. Výtahy a zdvihací plošiny také modernizujeme. Nabízíme komplexní servisní činnost výtahů. Disponujeme moderním fiber vláknovým laserem pro přesné řezání kovů.