• Detail firmy

Danzer Jaroslav

Základní popis

Naše stavební společnost se specializuje na odborné a technologicky náročnější stavební a terenní práce. Seskupujeme pouze kvalitní řemeslníky a odborníky s min. praxí 5let.Mezi naše hlavní činnosti patří: kompletní stavební,kamenické a mal. práce.

Adresa

Osvoboditelů 3778
760 01 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  76612554
DIČ:  7406034130

Výrobky, činnosti

Stavebnictví

Kontaktní údaje

E-mail: jarda.danzer@hotmail.com

Kontaktní osoba

Jaroslav Danzer - Jednatel

Telefon: 739 079 677
E-mail: jarda.danzer@hotmail.com

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

GLOBAL - GEO, s.r.o.

Specializujeme se na komplexní služby v oblasti stavební a enviromentální geologie, hydrogeologie a geotechniky. Provádíme průzkumné práce, zajišťujeme odborný dozor, čerpací a tlakové zkoušky. Zabýváme se inženýrskou činností v oblasti investiční výstavby.

Blahoušek stavební s.r.o.

Nabízíme kompletní služby v oblasti stavebnictví. Postavíme dům dle Vašich přání a představ, obložíme koupelnu či kuchyň, položíme dlažbu, opravíme fasády, provedeme sádrokartonové práce a mnoho dalších. Na veškeré práce používáme pouze nejkvalitnější dostupný materiál a děláme vše pro spokojenost zákazníka.

Reming spol. s r.o.

Zabýváme se zakázkovou kovovýrobou, výrobou z nerezu a výrobou hliníkových oken a dveří z německých profilů Wicona. Vyrábíme nerezová sklopná sedátka do kabin výtahů, komponenty k balícím a výrobním strojům, linkám a mnoho dalších produktů dle přání zákazníka. Jsme specialistou na ojedinělé konstrukce jako odjížděcí světlíky a otvírací střechy, pohyblivé dno bazénu a mnoho dalšího.