• Detail firmy

D1 nonstop trailer servis s.r.o.

Základní popis

Zabýváme se komplexním servisem přípojné techniky návěsů a přívěsů, včetně brzdových a vzduchových soustav tažných vozidel.

Adresa

Nupaky 148
251 01 Nupaky

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24254525

Výrobky, činnosti

Servis přípojné techniky návěsů a přívěsů

Kontaktní údaje

E-mail: info@d1nonstop.cz
WWW: www.d1nonstop.cz

Kontaktní osoba

Petr Fořt - Jednatel

Mobil: +420 601 327 944

Martin Terdy - Jednatel

Telefon: +420 601 327 943
Další firmy v oboru

PNEUCENTRUM, s.r.o.

Provozujeme autoservis a pneuservis pro všechny typy vozidel. Provádíme opravy a montáže pneumatik pro osobní, nákladní, AGRO a EM vozy. Zajišťujeme ekologickou likvidaci pneumatik, opravu poškozených pneumatik, huštění pneumatik dusíkem, vyvažování kol vozidel, opravy autoklimatizace, výměnu brzdové kapaliny, prořezávání dezénu pneumatik, protektorace pneumatik, výměnu autoskel a mnoho dalšího.

AUTOFÓLIE LLUMAR

Instalace a prodej protislunečních, bezpečnostních, termoizolačních a matových autofólií na autoskla a fólií na skla budov. Za několikaletou praxi jsme zrealizovali instalaci protislunečních a bezpečnostních fólií na několik tisíc automobilů. Více informací o našich produktech včetně ceníku naleznete na stránkách firmy.

FRAM spol. s r.o.

Zabýváme se lisováním gumových výrobků. Nabízíme zakázkovou výrobu malých i velkých sérií. Vyrábíme silentbloky válcové, gumové dorazy, gumové rohožky, gumové desky, podložky pro autoservisní zvedáky, zdravotnickou pryž, podlahovou pryž nebo gumové klíny.