• Detail firmy

D.TRANS service, s.r.o.

Základní popis

Poskytujeme odvoz odpadu, dovoz sypkých materiálů a výkopové práce.

Adresa

Novoveská 199/9
664 91 Letkovice

Okres: Brno-venkov
Kraj: Jihomoravský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  29302439
DIČ:  CZ29302439

Výrobky, činnosti

Dovoz sypkých materiálů

Kontaktní údaje

E-mail: info@dtransservice.cz
WWW: www.dtransservice.cz

Kontaktní osoba

Jiří Dvořák - Jednatel

Mobil: +420 608 409 947

Eva Dvořáková

Mobil: +420 608 409 947
E-mail: Info@dtransservice.cz
Další firmy v oboru

SEBUS s.r.o.

Zabýváme se autobusovou dopravou a nákladní kamionovou dopravou. Zajišťujeme přepravu osob po celé ČR i Evropě a pravidelnou linkovou dopravu v Jihomoravském kraji. Disponujeme moderním autobusovým vozovým parkem. Kamionová doprava je zajišťována tahači Scania. Fotografie autobusů a nákladních vozů naleznete na našich webových stránkách.

REKSTAN, spol. s r.o.

Zabýváme se výstavbou, opravami a rekonstrukcemi tepelných zařízení a potrubních rozvodů. Dále realizujeme pozemní stavby, jejich změny a odstraňování. V rámci stavební činnosti zajišťujeme výstavbu rodinných domů, výkopové práce a adaptace domovních prostor. Neváhejte navštívit naše webové stránky, kde naleznete seznam námi realizovaných zakázek a certifikáty, které vlastníme.

DOBROVOLNÝ, s.r.o.

Zabýváme se speciální přepravou v rámci vnitrostátní a mezinárodní přepravy. Provádíme přepravu nadrozměrných nákladů, těžkotonážní přepravu a přepravu těžkých nákladů. Zajistíme přepravní povolení, spediční činnost, doprovod nadměrných nákladů, průjezd přepravních tras nebo pojištění nákladů.