• Detail firmy

D.servis čištění kanalizace Beroun

Základní popis

Nabízíme tlakové, strojní čištění kanalizace, odpadu, strojní čištění. Mokré, suché sání sacím bagrem. Vývoz jímek, likvidace odpadu, revize potrubí kamerou. Prověřená firma z Berouna. Beroun,Kladno,Příbram,Praha západ.

Adresa

Mostníková 255
266 01 Beroun

Okres: Beroun
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  71797459
DIČ:  7903190273
  • Služby

Výrobky, činnosti

Čištění kanalizace

Kontaktní údaje

WWW: www.cisteniodpadu.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Dudáček - Majitel

Mobil: +420 739 901 110
E-mail: cisteniodpadu@volny.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Jirsa s.r.o.

Provádíme klempířské, tesařské a pokrývačské práce. Kompletně realizujeme střechy včetně instalace střešních oken, okapů, hromosvodů, montujeme protisněhové zábrany. Nabízíme nátěry střech, stožárů či fasád. Rekonstruujeme interiéry a provádíme stavební práce. Renovujeme památkové objekty.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.

ZAMARCOS s.r.o.

Zaměřujeme se na kompletní úklidové služby pro občanskou i komerční výstavbu. Provádíme stavební, zednické, sádrokartonářské či malířské práce. Realizujeme kompletní stavební úpravy bytů a domů. Zajistíme i úklid po stavebních pracích. Věnujeme se pokládce obkladů a dlažeb v interiéru i exteriéru. Nabízíme montáže sádrokartonových konstrukcí a příček.