• Detail firmy

D PROJEKT PLZEŇ Nedvěd s.r.o.

Základní popis

Projektování dopravních staveb a dopravní infrastruktury.

Adresa

Koterovská 177
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26388791
DIČ:  CZ26388791
Rok založení:  2005

Kontaktní údaje

Telefon: +420 377 483 323
E-mail: dprojekt@dprojekt.cz
WWW: www.dprojekt.cz

Kontaktní osoba

Ing. Karel Nedvěd - Majitel

Mobil: 602 477 321

Pobočky

Ing. Karel Nedvěd D PROJEKT PLZEŇ
Koterovská 177
326 00 Plzeň

Okres: Plzeň-město
Kraj: Plzeňský
cz Česká republika
Další firmy v oboru

INSTAV BAU s.r.o.

Naše společnost zajišťuje výrobu, prodej a transport betonu. Betonárky máme v Hořovicích, Rokycanech a Zbirohu. Druhou naší činností jsou stavební práce včetně zajištění projektů. Provozujme rovněž Stavebniny ve Zbirohu, kde naleznete široký sortiment zdicích materiálů, betonových výrobků, sádrokartonů, dlažeb, izolací, stavební chemie, komínových systémů a dalšího stavebního materiálu.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

SILNIČNÍ INŽENÝRSKÁ SPOLEČNOST, s.r.o.

Naše společnost provozuje akreditovanou zkušební laboratoř. Ta provádí zkoušení asfaltů, asfaltových směsí, kameniva, zemin a konstrukčních vrstev vozovek a další s tím související činnosti. Dále provádíme diagnostiky stávajících konstrukcí vozovek, zpracování kontrolních a zkušebních plánů staveb a technické poradenství na stavbách.