• Detail firmy

D PLAST a.s.

Základní popis

Zabýváme se povrchovou úpravou kovů a ochranou plechů poplastováním. Vyrábíme vytlačované profily a plastové granuláty dle konkrétních požadavků zákazníka.

Adresa

U Tescomy 206
763 11 Zlín

Okres: Zlín
Kraj: Zlínský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  00544752
DIČ:  CZ00544752
  • Maloobchod
  • Velkoobchod
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Ochrana a povrchová úprava kovů poplastováním.

Ochranná hmota pro běžné kovy. Dále ochranné návleky a uzávěry, plastové povlaky. Plechy s plastovou úpravou pro stavebnictví a automobilový průmysl.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 577 610 111
Mobil: +420 604 293 086
Fax: +420 577 610 170
E-mail: info@dplast.cz
WWW: www.dplast.cz

Kontaktní osoba

Ing. Ladislav Košárek

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

HESCO s.r.o.

Nákup a prodej hutních materiálů. Výroba kontejnerů, rámových i trubkových lešení a ocelových konstrukcí. Nabídka plechů, jeklů, trubek, plochá a čtvercová ocel, profily I, IPE, U, UPE, úhelníky, rohože, roxor.

CZ FERRO-STEEL, spol. s r.o.

Zabýváme se velkoprodejem hutního materiálu - ocelové svařované přesné trubky kalibrované a tažené, bezešvé trubky, uzavřené profily různých průřezů v provedení svařovaném a taženém, tažená ocel, ocel válcovaná za studena a za tepla ve svitcích nebo v tabulích.

Josef Matušík

Firma se zabývá CNC zpracováním plechů na CNC strojích - řezání laserem (4 stroje) , vysekávání (2 stroje) a ohýbání plechů na ohraňovacích lisech (4 stroje) a soustružnicko-frézovací práce. Lisování samoúchytných spojovacích prvků. Provádíme zámečnické dokončovací práce - svařování, broušení, srážení hran, závitování, zahlubování. V naší vlastní lakovně -lakování práškovými barvami.