• Detail firmy

D.N.I. - EU, s.r.o.

Základní popis

Jsme to společnost, která vyrábí a prodává preparáty pro obnovu a upevnění zdraví člověka, doplňky stravy, kosmetické výrobky a parfémy formou víceúrovňového marketingu.

Adresa

U Zvonařky 448/16
120 00 Praha 2 - Vinohrady

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25794345
DIČ:  CZ25794345

Výrobky, činnosti

Doplňky stravy

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 522 051
E-mail: praha@drnova.cu
WWW: drnona.eu/cs/
WWW: www.drnona.eu

Kontaktní osoba

Ing. Emília Konečná - Jednatel

Jakub Rubeš - Jednatel

Další firmy v oboru

TERRA VIVA s.r.o.

Firma TERRA VIVA s.r.o. se zaměřuje na dovoz a distribuci kvalitní certifikované biokosmetiky značek Logona, Sante, Fitne, aquabio a Palmea. Nabízíme dekorativní kosmetiku, květové esence, přírodní potravinové doplňky, přírodní kosmetiku pro přecitlivělou pleť a aknózní pleť, zásadité výrobky, přírodní zubní gely a zubní krémy, přírodní tuhá mýdla, přírodní purifikanty, přírodní parfémy apod.

AURUM AESTHETIC CLINIC s.r.o.

Jsme klinika plastické a estetické medicíny. Specializujeme se na omlazovací zákroky - redukci vrásek, lifting povadlé pleti, zlepšení kvality pleti, operaci očních víček a další. Vše ambulantně, bez narkózy, bez hospitalizace. Kompletní seznam zákroků, které provádíme, naleznete na našich webových stránkách.

CHI Beauty s.r.o.

Dodáváme profesionální vlasovou kosmetiku. V našem sortimentu naleznete přípravky pro vlasovou regeneraci, stylingové vlasové přípravky, vlasovou kosmetiku s arganovým olejem, keratinem, hedvábím apod. Nabízíme vlasovou kosmetiku pro objem vlasů i pro barvené vlasy.