• Detail firmy

D+K dveřní a trezorový servis, s.r.o.

Základní popis

Společnost se specializuje do oblasti montážních prací včetně dodávek mechanických zabezpečovacích zařízení. Dále práce v oblasti nouzových služeb otevírání bytů a trezorů.

Adresa

Náplatková 216/12
747 23 Bolatice

Okres: Opava
Kraj: Moravskoslezský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28566572
Rok založení:  2008
  • Služby
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Služby

- systémy generálního a hlavního klíče, bezpečnostní a trezorové dveře, protipožární dveře, trezory a sejfy, služby s výše uvedeným spojené, atd...

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 309 577
Mobil: +420 776 712 824

Kontaktní osoba

Kamil Dopita - Jednatel

Miroslav Košůtek - Jednatel

E-mail: kosutek.m@seznam.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

KOVOOBRÁBĚNÍ - STANISLAV JANČA

Specializujeme se na kovoobrábění. Provádíme soustružnické práce, frézování drobných dílů, obrábění kovů, drobné zámečnické práce a další.

Rychmont-stav s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti kovovýroby, zámečnictví a stavitelství. Vyrábíme zábradlí, provádíme pokládku zámkové dlažby a plovoucích podlah, rekonstruujeme bytová jádra.

DAVID LINDOVSKÝ METAL

Jsme firma zabývající se prodejem spojovacího materiálu, a to formou velkoobchodní a maloobchodní. Nabízíme celý sortiment dle norem ve všech pevnostních třídách a povrchových úpravách. Dodáváme kotevní techniku, brusivo, železářské zboží, vruty, závitové tyče, vrtáky do kovu, šroubováky, maticové a nástrčkové klíče, kladívka, měřidla, hřebíky a další. Více informací na internetových stránkách.