• Detail firmy

D - I M P O R T s.r.o.

Základní popis

Nabízíme stříhací strojky OSTER, ANDIS na vlasy, na psy, kadeřnické vysoušeče Valera, Hairway. Máme žehličky na vlasy, profi kulmy, kadeřnické nůžky WITTE, kadeřnická křesla, mytí, vybavení kadeřnického salónů. Vše pro úpravu srsti. Broušení. E-shop.

Adresa

Nerudova 584/17
293 01 Mladá Boleslav

Okres: Mladá Boleslav
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  47536616
Rok založení:  1991

Výrobky, činnosti

Kosmetické a kadeřnické pomůcky

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 735 381
Telefon: +420 326 327 285
Mobil: +420 602 340 974
E-mail: mbucek@atlas.cz
WWW: www.dimport.cz

Kontaktní osoba

Ing. Miroslav Bucek - Jednatel

Další firmy v oboru

Misan s.r.o.

Servisní zabezpečení strojů Okuma a Brother v České a Slovenské republice.

Pavel Kejla

Specializujeme se na oblast svařovací techniky. Zajišťujeme prodej svařovacích strojů a zařízení včetně veškerého příslušenství. Nabízíme hořáky, řezné, brusné a lamelové kotouče, svařovací kabely, ochranné svařovací pomůcky a mnoho jiného. Naše služby zahrnují rovněž opravy a záruční i pozáruční servis svářeček či odborné poradenství k námi nabízenému zboží. Neváhejte nás kontaktovat!

VAŇURA TOMÁŠ

Specializujeme se na prodej kosmetického a drogistického zboží pro obchody nebo čerpací stanice. Dodáváme pánskou a dámskou kosmetiku, sortiment úklidových prostředků, přípravky na ústní hygienu, univerzální úklidové hadříky, pohotová holítka, úklidové pomůcky a přípravky, dětskou kosmetiku a mnoho dalšího. Kompletní nabídku naleznete na našich webových stránkách.