• Detail firmy

D E A L, spol. s r.o.

Základní popis

Poskytujeme komplexní služby v oblasti účetnictví, daňové evidence, personální a mzdové agendy, zastupování před úřady. Nabízíme účetní a ekonomické poradenství.

Adresa

Veronské náměstí 381
109 00 Praha 10 - Horní Měcholupy

Okres: Praha 10
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  62026917
DIČ:  CZ62026917
  • Služby

Výrobky, činnosti

Vedení účetnictví a daňové evidence.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 251 164
E-mail: z.macatova@deal-ekonom.cz
WWW: www.deal-ekonom.cz

Kontaktní osoba

Zdeňka Mačátová - Jednatel

Další firmy v oboru

EKOS PRAHA s.r.o.

Věnujeme se kompletnímu vedení firemního účetnictví a daňové evidence pro malé a střední firmy se sídlem v ČR. Zajišťujeme komplexní zpracování mezd a daňových přiznání včetně zajištění odkladu daňových přiznání či zpracování pokladů pro úvěr. Poskytujeme profesionální firemní daňové a účetní poradenství pro právnické i fyzické osoby. V případě potřeby zajistíme odborné zastoupení na úřadech.

KAPU s.r.o.

Specializujeme se na vedení účetnictví a daňové evidence, převážně v regionech Praha a okolí, Vlašim, Hradec Králové. Nabízíme služby pro drobné živnostníky a OSVČ, malé a střední firmy. Provádíme odborné pravidelné účetní analýzy, zajišťujeme správu a inventarizaci majetku a mnoho dalšího.

TIGRA s.r.o.

Specializujeme se na kompletní vedení účetnictví. Zaměřujeme se na daňové poradenství - zpracování všech druhů daní a daňové optimalizace. Zajišťujeme zpracování mezd, personální outsourcing, vývoj softwaru za zakázku a další.