• Detail firmy

D & D SECURITY, a.s.

Základní popis

Fyzická ostraha objektů s možností využívání kamerových systémů CCTV, elektronická ochrana - připojení na PCO s následným výjezdem zásahové skupiny. Přepravy finančních hotovostí a cenných zásilek. Ostraha pomocí mobilní kontaktní hlídky.

Adresa

Blanická 1008/28
120 00 Praha 2

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28664752

Výrobky, činnosti

Fyzická ostraha objektů

s možností využívání kamerových systémů CCTV, elektronická ochrana - připojení na PCO s následným výjezdem zásahové skupiny.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 482 416 661
Mobil: +420 777 780 489
Mobil: +420 602 101 328
E-mail: info@ddsecurity.cz
WWW: www.ddsecurity.cz

Kontaktní osoba

JOSEF URBAN - Člen představenstva

Další firmy v oboru

AD SECURITY s.r.o.

Zaměřujeme se na konzultace, návrhy, dodávky, montáž a servis mechanických bezpečnostních a protipožárních systémů - bezpečnostních a protipožárních dveří, zámků, kování, mříží, fólií. Zajišťujeme návrhy a realizace systémů generálního klíče, prodáváme a montujeme mechatronické prvky. Nabízíme rovněž mříže, oplocení, posuvné brány, stínící prvky a další produkty z kovovýroby.

PATRON-A s.r.o.

Poskytujeme detektivní a bezpečnostní služby. Nabízíme instalace, revize a servis zabezpečovacích systémů, fyzickou ostrahu osob a majetku, ostrahu průmyslových objektů, převoz zásilek hotovosti a cenin, detektivní sledování osob, zajišťování důkazních materiálů, prokázání nevěry a mnoho dalšího. Pořádáme také střelecké kurzy pro skupiny i jednotlivce. Umožňujeme také firemní akce na střelnici.

ACS Solution s.r.o.

Specializujeme se na dodávky a montáže elektronických přístupových systémů do všech typů objektů - soukromých i administrativních. Poskytujeme záruční i pozáruční servis. Naším krédem je poskytování produktů a služeb vysokých kvalit a individuální přístup k zákazníkovi, s cílem skutečného uspokojení jeho požadavků.Věříme, že i vy budete mít možnost ověřit si naše kvality.