• Detail firmy

D-Autoclean

Základní popis

Poskytujeme mobilní čištění interiérů vozidel včetně tepování sedaček, dveří, atd. Náš servis umožňuje čištění kdekoli a kdykoli. Máme vlastní vodu i elektřinu. Používáme profesionální technologii značky KÄRCHER a kvalitní autokosmetikou.

Adresa

Smetanova 567
468 41 Tanvald

Okres: Jablonec nad Nisou
Kraj: Liberecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  87691833

Výrobky, činnosti

čištění interiérů vozidel

Kontaktní údaje

E-mail: dechtar@dautoclean.cz
WWW: www.dautoclean.cz

Kontaktní osoba

Tomáš Dechťar - Majitel

Telefon: 775 111 675
E-mail: dechtar@dautoclean.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

AUTOMYČKA HOSTIVAŘ s.r.o.

Naše automyčka Hostivař poskytuje kompletní služby v oblasti čištění a ošetření aut. Nabízíme mokré a suché ruční mytí aut, čištění interiéru aut včetně možnosti čištění ozonem, tepování interiéru, čištění kůže aut, renovace laku vozidel, mytí dodávek a kompletní voskování aut. Každý měsíc přinášíme našim klientům zajímavé akce. Více informací naleznete na našich webových stránkách.

Becker Bohemia s.r.o.

Nabízíme sběr a svoz komunálních a nebezpečných odpadů, sběr separovaných odpadů, přistavení velkoobjemových i lisovacích kontejnerů, strojní čištění komunikací, skartaci písemností a dokumentů. Provozujeme sběrné dvory pro obce a města. Věnujeme se zpracování projektů a studií pro nakládání s odpady. Naše provozovny jsou ve městech Kralovice a Dýšina u Plzně.

Jan Enev

Provádíme parní čištění vozidel. Nabízíme mokré čištění interiérů i exteriérů, sedaček a koberečků, ošetření kožených částí.