• Detail firmy

CZECHmetal spol. s r.o.

Základní popis

Naše společnost provozuje středisko na zušlechťování kovů. Zajišťujeme kalírnu, vakuové kalení, nitridování, cementování, popouštění, ..

Adresa

Pivovarská 104/9
789 83 Loštice

Okres: Šumperk
Kraj: Olomoucký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25860097
  • Výrobce

Výrobky, činnosti

Kalení ve vakuu

Kontaktní osoba

Ladislav Petrecký - Majitel

Telefon: +420 585 150 015
Mobil: +420 604 435 582
E-mail: kalirna@atlas.cz
WWW: www.czechmetal.cz
Další firmy v oboru

FOERSTER-TECOM , s r.o.

Dodáváme přístroje a zařízení na nedestruktivní kontrolu kovových materálů na povrchové a vnitřní vady, na kontrolu tepelného zpracování, na měření magnetických polí a na měření elektrické vodivosti. Dále nabízíme liniové lasery, laserové projektory a laserové měřicí systémy. Dodáváme výhradně výrobky renomovaných německých výrobců FOERSTER, KARL DEUTSCH a LAP.

LUDIN Components s.r.o.

Specializujeme se na výrobu svařenců a menší průmyslové celky včetně opracování a povrchových úprav dle požadavků zákazníků. Vyrábíme pro domácí i zahraniční trh. Produkty dodáváme především do Německa, Rakouska, Polska, Francie a Holandska.

sorena, s.r.o.

Dodáváme lakovací systémy pro mokré lakování – kombinované lakovací a vysoušecí kabiny, odmašťovací kabiny, přípravná stání, průmyslové a atypické kabiny, zdvihací plošiny pro lakovací provozy, centrální odsávání, systémy pro tmelení a broušení, tryskací boxy, práškové lakovny, atd.