• Detail firmy

Czech Steel Tube, a.s.

Základní popis

Společnost se zabývá vydavatelskou činností, polygrafickou výrobou, knihařské a kopírovací práce, zprostředkování obchodu a služeb, atd...

Adresa

Plaská 622/3
150 00 Praha 5

Okres: Praha 5
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  24706531
DIČ:  CZ24706531
Rok založení:  2011
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- umělecko-řemeslné zpracování kovů, povrchové úpravy a svařování kovů a dalších materiálů, pronájem a půjčování věcí movitých, poradenská a konzultační činnost, zpracování odborných studií a posudků, testování, měření, analýzy a kontroly, atd...

Kontaktní osoba

Jozef Szivák - Předseda představenstva

Prof.Ing. Tibor Kvačkaj, CSc - Člen představenstva

Ing. Petr Moravec - Člen představenstva

Další firmy v oboru

P.P.H.U."MEDICAR"

Společnost '' Medicare '' existuje od roku 2005. Nabízíme k prodeji vstřikovače LPG / CNG a doplňky pro plynové sporáky. Na základě zkušeností v oboru na bázi jsme otevřeli naši společnost. Všechny druhy výrobků máme na skladě. Dlouhodobá spolupráce s našimi zákazníky nám umožnila rozvíjet trh. Zveme vás, abyste se seznámili s naší nabídkou, stejně jako s webovými stránkami.

Umělecký kovář - Jan Guziur

Nabízíme ruční kovářské práce na zakázku s použitím tradičních kovářských technik. Vyrobíme pro Vás jakékoliv kované interiérové prvky, kované plastiky a bytové doplňky, kovové okrasné mříže i kovaná zábradlí. Kované architektonické prvky realizujeme na základě Vašich návrhů nebo nám můžete nechat volnou ruku. Často také spolupracujeme s architekty.

"Firma Codogni " Sp. j.

Specializujeme se na výrobu ocelových koulí pro broušení médií. Od samého počátku je cílem podnikání je navázání obchodních kontaktů doma i v zahraničí. Uvedení první kroky Naše firma se zabývá obchodem v širokém rozsahu výrobků z oceli. Náš vlastní vozový park, což nám umožňuje dodávat zboží v jakémkoliv požadovaném místě.