• Detail firmy

CZECH SALES ACADEMY - vyšší odborná škola a střední odborná škola s.r.o.

Základní popis

CZECH SALES ACADEMY Hradec Králové je jednou z nejstarších soukromých škol v Královéhradeckém kraji. Hlavním cílem je připravit pro český i zahraniční trh kvalitní obchodníky s vynikajícími komunikačními dovednostmi v českém a anglickém jazyce.

Adresa

Hradecká 1151
500 03 Hradec Králové

Okres: Hradec Králové
Kraj: Královéhradecký
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25262190
Rok založení:  1992
Počet zaměstnanců:  16
  • Služby

Výrobky, činnosti

Studium na SOŠ

Nabízíme čtyřleté studium v oboru ekonomika a podnikání ukončené maturitní zkouškou. Jsme internátní škola s víkendovým programem v angličtině.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 777 792 668
E-mail: benesova@voshk.cz
WWW: www.voshk.cz

Kontaktní osoba

Mgr. Monika Benešová - Ředitel

Zařazení v katalogu

Pobočky

Question Marks s. r. o.
Žitná 1656/45
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika
Další firmy v oboru

Josef Svoboda

Provádím veškeré revize a inspekce vyhrazených i nevyhrazených jeřábů a zdvihacích zařízení. Provádím Velké inspekce a Zvláštní posouzení technického stavu zařízení včetně Běžných prohlídek ocelových konstrukcí. Pořádám základní a periodické školení jeřábníků, vazačů břemen a obsluh pojízdných zdvihacích plošin.

Milena Bildová - osobní kouč

Jako osobní kouč a konzultant pracuji již mnoho let a jsem zde pro každého, kdo se touží zlepšit, zvýšit své schopnosti, maximálně využít potenciál, který v něm dřímá. Život často může být mnohem méně stresující a vyčerpávající, než se nám zdá. Klíčem je najít a odstranit příčiny toho, co nás brzdí či trápí. Nehledě na to, zda je to v pracovní nebo osobní oblasti.

Ing. Jaroslav Černý - POTOS

Zabýváme se školením a inženýrsko-technickou činností v oblasti ICT. Poskytujeme odborné konzultace, analýzy možnosti nasazení moderních technologií do malých firem a domácích sítí.