• Detail firmy

CZECH RENT A CAR s.r.o.

Základní popis

Společnost půjčuje speciálně vybrané a nakonfigurované modely automobilů renomovaných značek Audi, BMW, Hyundai, Mercedes-Benz, Škoda a Volkswagen.

Adresa

Elišky Krásnohorské 9
110 15 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25110799
DIČ:  CZ25110799
Rok založení:  1997
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- půjčovna aut jak dlouhodobé tak i krátkodobé pronájmy, servis, dále i půjčovna např. dětské autosedačky, cestovní box, zimní řetězy, střešní nosič kol, přenosný navigační systém GPS, atd...

Kontaktní osoba

Ing. Karel Všetečka - Jednatel

Tomáš Drašnar - Marketingový ředitel

Telefon: +420 222 312 182
Mobil: +420 724 963 640

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

UNO PRAHA spol. s r.o.

Nabízíme odborné vzdělávání v oblasti sváření plastů horkým vzduchem, horkým tělesem, extrudérem, elektrotvarovkou, horkým klínem a svařování plastů na tupo. Pořádáme certifikační zkoušky pro svářeče, instruktory, technology a certifikační zkoušky pro Evropské svářeče termoplastů. Provozujeme obchod, půjčovnu a servis svářečské techniky. Pořádáme kurzy vyššího svářečského personálu pro kovy.

Hotel Agricola

Hotel Agricola v klidném prostředí Prahy 10 - Vršovic. Nabízíme prostory pro firemní akce, večírky a rauty. Máme dlouholeté zkušenosti s uspořádáním svatebních hostin, rodinné oslavy, společenské večírky, srazy, rauty i recepci. Disponujeme restaurací pro 40 až 60 osob, vinárnou a kvalitními ubytovacími službami. Zveme vás na pravidelné taneční večery 80-90 léta - živá kapela od 18h do 22h.

RBS stavby s.r.o.

Zaměřujeme se na stavbu a pronájmem rámového lešení. Poskytujeme krátkodobý i dlouhodobý pronájem včetně dopravy. Pronajímáme také shozy na suť, mobilní oplocení či pojízdné věže.