• Detail firmy

CZECH RADAR a.s.

Základní popis

Instalace a provoz certifikovaných měřících zařízení a radarové techniky.

Adresa

Vodičkova 710/31
110 00 Praha 1

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  27164900
DIČ:  CZ27164900
Rok založení:  1994
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- autorizace k výkonu úředního měření v oboru měření rychlosti silničních vozidel podle zákona o metrologii. Všechna zařízení, která nabízíme, certifikoval Český metrologický institut.

Kontaktní osoba

Milan Bednář - Předseda představenstva

Ing. Daniel Fusek - Člen představenstva

Ing. Pavel Milota - Člen představenstva

Další firmy v oboru

Tomáš Frank - Frank Bus

Společnost se zabývá autodopravou. Naše dopravní společnost vznikla v roce 1991 a od této doby zajišťujeme dopravu osob osobními vozy, mikrobusy a autobusy v tuzemsku i zahraničí. Nabízíme dopravu pro cestovní kanceláře, filmové produkce, sportovní kluby, organizace a individuální skupiny. Těšíme se na spolupráci s Vámi a věříme, že budete spokojeni.

Individualtour

Zabýváme se vnitrostátní a mezinárodní osobní dopravou. Nabízíme ubytování za zajímavé ceny v hotelích v centru Prahy (i jinde v ČR), ve Vídni, Budapešti, Krakově atd. Zajišťujeme ubytování, dopravu a gastronomický servis pro svatby a podnikové oslavy, programy a prostory pro firemní akce. Dále zajišťujeme průvodcovské a překladatelské služby se specializací na španělštinu, angličtinu a ruštinu.

VÁCLAV BULÍK

Naše společnost poskytuje kompletní stěhovací a dopravní služby. Nabízíme vnitrostátní i mezinárodní autodopravu, stěhování firem, bytů i kanceláří, vyklízecí služby, dodávkovou autodopravu, stěhování těžkých břemen a klavírů, výstavbu sádrokartonových příček, výrobu a montáž nábytku apod.