• Detail firmy

CZECH PROFI GROUP s.r.o.

Základní popis

Jsme specialisti na trhu s kovovými výrobky a speciálními výrobky z oceli. Naším krédem je spokojený zákazník a kvalitně provedená práce.

Adresa

Oldřichova 247/5
128 00 Praha 2 - Nusle

Okres: Praha 2
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  02886146

Výrobky, činnosti

Ocelové konstrukce

Vyrobíme pro Vás zábradlí na terasy, schodiště, interiérové dělící příčky, balkonové mezistěny, zasklívací stěny, či jakékoliv výplně otvorů, stříšky nad vchody a přístřešky, zimní zahrady, altánky.

Kontaktní údaje

E-mail: info@cpg-cz.eu
WWW: www.cpg-cz.eu

Kontaktní osoba

David Kamas - Jednatel

Mobil: +420 775 258 477
E-mail: info@cpg-cz.eu

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

NOVABET, SE

Činnost naší společnosti je zaměřena na prodej písku a kvalitního kameniva, jak lomového, tak i těženého. Písek a kamenivo dodáváme v různých frakcích, včetně dopravy. Zajišťujeme rovněž výrobu a dodávky betonu. Součásti poskytovaných služeb je poradenství v oblasti betonové technologie a kameniva. Pro více informací navštivte naše webové stránky, kde naleznete i naše nejvýznamnější klienty.

Zámečnictví TOČIMON s.r.o.

Specializujeme se na zámečnickou výrobu, laserové pálení, stavební zámečnictví a nejrůznější stavební práce včetně zemních a terénních úprav. Zhotovujeme a dodáváme skleněné a kovové konstrukce, ploty a výplně plotů, zábradlí, venkovní a interiérová schodiště, kovový a nerezový nábytek, zděné ploty, dřevěné pergoly, zámkovou dlažbu a mnoho dalšího. Zajišťujeme komplexní správu a údržbu budov.

Petrásek úklid

Hlavní náplní naší činnosti jsou úklidové práce, které provádíme zejména v Praze a okolí a na Příbramsku. Dále se zabýváme správou budov, zajišťujeme údržbu parkovišť a chodníků. Věnujeme se rovněž rekonstrukcím bytů a bytových jader. Vše v regionu Praha a Příbram.