• Detail firmy

Czech packaging service s.r.o.

Základní popis

Prodej a výkup europalet, dřevěných a atypických palet, krovů, latí, prken, plotů a pergol

Adresa

Žatecká 1899/25
434 01 Most

Okres: Most
Kraj: Ústecký
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  28676050

Výrobky, činnosti

Palety

Kontaktní údaje

Mobil: +420 731 620 616
Mobil: +420 777 866 818
E-mail: info@czpack.cz
WWW: www.czpack.cz

Kontaktní osoba

Marek Galvánek - Jednatel

Zdeněk Ondráček

Mobil: +420 777 705 551
Další firmy v oboru

AUTOPLACHTY KAMIL KUDLÁČEK

Specializujeme se na výrobu a dodávku plachet pro průmyslové, technické i rekreační využití. Dodáváme shrnovací, celní i tuzemské autoplachty. Rovněž nabízíme reklamní billboardy a transparenty z plachtoviny, párty stany, stánky, výčepní pavilony či skladovací haly. Pro všechny naše výrobky zajišťujeme servis včetně dodání veškerých náhradních dílů.

M.B.MEBLE - Marek Bider

Naše firma se zabývá výrobou a prodejem kuchyňského nábytku a kancelářských budov. Skříně jsou ideální pro zákazníky, kteří si cení funkčnost a pohodlí. Snažíme se zajistit, aby každý zákazník byl spokojen s našimi službami. Pro výrobu nábytku používáme nejkvalitnější materiály. Používáme nejmodernější technologie. Máme dobrou pověst mezi zákazníky.

ŠTĚPÁN Vyškov s.r.o.

Naše společnost se věnuje výrobě dřevěných palet, sedel, bednění, přířezů a atypických beden či palet na objednávku. Soustředíme se jak na tuzemský trh, stejně tak i zahraniční. Expedici pro nás zajišťuje přepravní společnost Rohor s.r.o. Rádi vyhovíme každému přání, budou-li to dovolovat naše možnosti.