• Detail firmy

Czech Organization Team

Základní popis

Firma poskytuje kompletní cateringový servis, zajišťuje akce na klíč. Specializujeme se na všechny druhy společenských akcí na jakémkoli místě v České republice.

Adresa

Na Balkáně 812/21
130 00 Praha 3 - Vysočany

Okres: Praha 3
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28489837
DIČ:  CZ28489837

Výrobky, činnosti

cateringový servis

Kontaktní údaje

E-mail: ivanhozman.czot@seznam.cz

Kontaktní osoba

Ivan Hozman - Majitel

Mobil: 728 586 034
E-mail: ivanhozman.czot@seznam.cz
WWW: www.czot-catering.cz

Zařazení v katalogu

Další firmy v oboru

Daniela NOVÁKOVÁ

Naše zakázkové cukrářství pro Vás již od roku 1999 připravuje kvalitní sladké a slané dobroty k nejrůznějším příležitostem. Naší specializací jsou minizákusky a kanapky. Dále vyrábíme dorty, zákusky, svatební koláčky podle staročeských receptur, slané sýrové sušenky, slané dorty, obložené mísy, chlebíčky, plněné bagety, banketní houstičky aj. Vždy se pokoušíme vyhovět vašim přáním.

AustriaWein s.r.o.

Specializujeme se na velkoobchodní prodej vína od vinařů z Německa, Rakouska a Itálie - jsme přímý dodavatel. Pořádáme profesionální degustace v prostorách našich vináren i na míru zákazníkovi, dodáváme reklamní a firemní dárky v podobě vína s originální etiketou, zajišťujeme kvalitní cateringové služby. Rádi Vám s výběrem vína poradíme a vyhovíme Vašim požadavkům.

DAVID PRAHA, s.r.o.

Restaurace Petřínské Terasy v Praze nabízí možnost pořádání firemních akcí, školení, seminářů, svateb nebo různých soukromých oslav. Využít můžete reprezentační prostory, restauraci Koliba s otevřeným ohništěm. 28km za Prahou směr Brno nabízíme prostory s využitím parcourové střelnice pro svatby, teambuilding a jiné akce společně s ubytováním v nedalekém hotelu.