• Detail firmy

Czech marketing, s.r.o.

Základní popis

Pořádání kulturních, sportovních a firemních akcí, konferencí, školení a výstav. Nabídka grafických a tiskových služeb i reklamních předmětů.

Adresa

Sladkovského 433
530 02 Pardubice

Okres: Pardubice
Kraj: Pardubický
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  25265652
Rok založení:  1997
Počet zaměstnanců:  8

Výrobky, činnosti

Pořádání kongresů

Kontaktní údaje

Telefon: +420 466 657 585
Mobil: +420 603 537 537
E-mail: pobuda@czechmarketing.com
WWW: www.czechmarketing.com

Kontaktní osoba

Gabriela Čebišová - Jednatel

Mobil: +420 603 851 851

Karel Pobuda - Jednatel

Další firmy v oboru

Josef Kupka

Provádíme manipulační práce ve stavebnictví s hmotností do 20 tun. Pronajímáme jeřáby AD 20. Nabízíme montáže ocelových konstrukcí, billboardů a reklamních poutačů a další práce ve výškách s využitím autojeřábu. Působíme v lokalitách východních Čech, zejména Pardubice, Chrudim a Hradec Králové.

Member, s.r.o.

Firma zajišťuje zakázkové zpracování plastů a reklamu. Zpracováváme polykarbonát, plexisklo, PVC, PET-G, A-PET, PE, PP, PA a další. Reklamy nabízíme venkovní, vnitřní, stojany, polepy automobilů, filmové kulisy, aj. Další činností je kovovýroba. Pro kompletní služby v kovovýrobě, disponujeme profesionálně zařízenou kovodílnou. Veškeré informace o našich činností najdete na našich www stránkách.

BL STUDIO

Nabízíme služby v oblasti reklamy, grafiky a tisku. Působíme hlavně pro regiony Odry, Vítkov, Fulnek, Nový Jičín, Ostrava, Olomouc, ale také všude jinde po České republice. Řadu projektů v oblasti reklama, jsme řešili už i v zahraničí. Určitě oceníte letité zkušenosti, profesionální grafické zpracování a poradenství v technologiích. To vše s příjemnou komunikací a úsměvem.