• Detail firmy

CZECH-IN s.r.o.

Základní popis

Konference, kongresy organizace kongresy konference Kulturní agentury, umělecká činnost organizace eventy firemní akce

Adresa

5. května 1640/65
140 00 Praha 4

Okres: Praha 4
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  48582387

Výrobky, činnosti

Konference,kongresy,firemní akce

Kontaktní údaje

Telefon: +420 261 174 301
Telefon: +420 261 174 307
E-mail: info@c-in.eu
WWW: www.c-in.eu

Kontaktní osoba

Ing. Petr Marhoul - Jednatel

Telefon: +420 261 174 315
Další firmy v oboru

INPEMA s.r.o.

Naše rodinná firma má dlouholetou tradici v oblasti pojišťovnictví. Nabízíme pojištění v různých oblastech lidské činnosti. Zprostředkováváme pojistky u všech velkých pojišťoven v ČR. Součástí poskytovaných služeb je rovněž poradenská a konzultační činnost v tomto oboru. Kompletní nabídku pojištění naleznete na našich internetových stránkách.

GESTIO s.r.o.

Nabízíme služby v oblasti vedení účetnictví a daňové evidence pro podnikatelské subjekty. Nabízíme zpracování mzdové agendy, odklady daňového přiznání, audity účetnictví, vedení daňové evidence apod. Poskytujeme odborné poradenství v této oblasti. Zajišťujeme služby zastupování na finančních úřadech či posudky soudního znalce pro motorová vozidla. Působíme v Praze i po celé České republice.

Autoškola Telos s.r.o.

Naše autoškola zajišťuje výuku a výcvik pro řidičská oprávnění skupin: AM, A1, A2, A, B, B+E, C, C+E, D, D+E a T. Všichni naši zaměstnanci i externí spolupracovníci jsou odborně a profesně způsobilí, většina učitelů naší autoškoly má navíc vzdělání v pedagogice či andragogice. V rámci služeb autoškoly nabízíme rovněž školení řidičů, psychologická vyšetření nebo zastupování před správními orgány.