• Detail firmy

CZECH GOLF PRODUCTION , s.r.o.

Základní popis

Sportovní akce: pořádání- golfové turnaje

Adresa

Na Florenci 1686/9
110 00 Praha 1 - Nové Město

Okres: Praha 1
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26425530
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby Czech Golf Production

Blokace a pronájem hřiště včetně interiérových prostor,Zajištění pozvánek, databáze hráčů, elektornická registrace, registrace hráčů.

Kontaktní údaje

Telefon: +420 222 323 030
E-mail: info@czechgolfproduction.cz
WWW: www.czechgolfproduction.cz

Kontaktní osoba

MILAN OSTRÝ - Jednatel

Mobil: +420 777 006 649

Mgr. LADISLAV BIEN - Jednatel

Mobil: +420 777 006 699
Další firmy v oboru

Klub Shorinji Kempo Praha

Pořádáme kurzy sebeobrany – japonského bojového umění Shorinji Kempo v Praze. Srdečně Vás zveme na ukázkovou bezplatnou lekci.

HOTEL ČECHIE Praha, a.s.

Vedeme 4-hvězdičkový hotel s wellness a bohatým sportovním vyžitím. 4-hvězdičkový hotel na Praze 8 nabízí ubytování v standardních i nadstandardních pokojích a hotelových apartmánech. V areálu hotelu se nachází krytá tenisová hala, bazén s protiproudem, klimatizované fitness, golfová hala i prostory pro squash. Organizujeme firemní konference na klíč. Pořádáme golfové kurzy.

Helena Bauerová - Ceresport

Zajišťujeme lukostřelnici, kurzy lukostřelby i firemní a sportovní akce s lukostřelbou. Provozujeme internetový obchod zaměřený na distribuci kompletního vybavení pro lukostřelbu. V nabídce naleznete lukostřelecké kuše, luky, šípy, praky, terčovnice a terče, vytahováky šípů, batohy na lukostřelecké vybavení, nářadí pro lukostřelce, lukostřelecké tréninkové pomůcky a mnoho dalšího.