• Detail firmy

CZECH DOOR, a.s.

Základní popis

Zakázková výroba interiérových, vnitřních a venkovních vchodových dveří. Nabídka oken a nábytku z masivu.

Adresa

Těšovice 39
384 21 Husinec

Okres: Prachatice
Kraj: Jihočeský
cz Česká republika

Firemní údaje

IČ:  26186349

Výrobky, činnosti

Výroba nábytku

Kontaktní údaje

Telefon: +420 388 312 601
Fax: +420 388 312 744
E-mail: iigroup@iol.cz
WWW: www.czechdoor.cz

Kontaktní osoba

Amangeldy Badanov - Předseda představenstva

Mobil: +420 724 279 943
Další firmy v oboru

Jan Flieger - Stavebniny

Zabýváme se prodejem stavebních materiálů a dodáváme do celých jižních Čech a okolí. Nabízíme zdicí materiály, střešní krytiny, tepelné izolace. Dodáváme a montujeme eurookna, dřevěné dveře, plastová okna, sekční a průmyslová vrata, zárubně. Levně a rychle od zaměření po montáž. Kompletní sortiment naleznete na našich webových stránkách.

Truhlářství Ing. Filip Allizar

Již 15 let se zabýváme truhlářskou výrobou. Vyrábíme na zakázku klasické i moderní kuchyně, vestavěné skříně, obývací stěny, ložnice, předsíně, dětské a studentské pokoje, pracovny atd. Naše truhlárna disponuje veškerým potřebným vybavením a k výrobě používáme ty nejkvalitnější materiály, které splňují i zdravotní nároky na dětský nábytek. Nabízíme kvalitní a cenově dostupný nábytek pro každého.

Truhlářství - Samec

Provozujeme zavedené truhlářství v Táboře. Vyrábíme nábytek na zakázku z masivního dřeva a lamina, a to se včetně atypického nábytku nestandardních rozměrů. Využíváme 3D program k plánování výroby. Zaměřujeme se i na další lokality, zejména Praha, Středočeský kraj, Jihočeský kraj.