• Detail firmy

Czech Digital Group, a.s.

Základní popis

Cílem společnosti je komerční využití na poli zásobování obyvatelstva multimediálními informacemi prostřednictvím televizní obrazovky v evropském systému.

Adresa

Skokanská 2117/1
169 00 Praha 6 - Břevnov

Okres: Praha 6
Kraj: Hl. město Praha
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25842609
DIČ:  CZ25842609
Rok založení:  1999
  • Služby

Výrobky, činnosti

Služby

- vysílání z vysílačů sitě 3 (vysílání pražské televize Metropol, vysílání Prima LOVE, atd...). Zahájit provoz digitálního pozemního vysílání.

Kontaktní údaje

Mobil: +420 602 865 834
E-mail: kamil.chalupa@ogilvy.com

Kontaktní osoba

Marc Perusat - Předseda představenstva

Alan Rees - Člen představenstva

Martin Gebauer - Člen představenstva

Další firmy v oboru

CODEWARE, s.r.o.

Zabýváme se dodávkou systémů automatické identifikace, systémy elektronické evidence tržeb EET, pokladní systémy pro E- tržby. Nabízíme komplexní RFID řešení, čtečky čárových kódů, čtečky 2D kódů, tiskárny čárových kódů, etiket a štítků, samolepicí etikety, TTR pásky, mobilní terminály, dotykové pokladní systémy, pokladní periferie a mnoho dalšího. Poskytujeme kompletní servis.

ROBERT KOCH

Zabýváme se prodejem počítačové techniky. Nabízíme hardware i software. Dále zajišťujeme servis IT a správu firemních sítí.

DANA s.r.o.

Nabízíme široký sortiment LED osvětlení. Dodáváme LED žárovky, LED trubice, LED reflektory, LED pásky apod. Kromě LED osvětlení nabízíme také napájecí zdroje pro elektroniku a příslušenství k počítačům. Další činností, kterou se naše společnost zabývá, je velkoplošné kopírování a tisk. Více informací o poskytovaných službách naleznete na našich internetových stránkách.