• Detail firmy

CZ. TECH Čelákovice, a.s.

Základní popis

Výroba a vývoj moderních obráběcích CNC strojů, stavba jednoúčelových strojů, projektování strojních a elektrických zařízení, obchodní činnost.

Adresa

Stankovského 1200/46
250 88 Čelákovice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  25946269
DIČ:  CZ25946269
Rok založení:  2001

Výrobky, činnosti

Výroba strojů a strojních zařízení

Kontaktní údaje

Telefon: +420 326 994 520
Telefon: +420 326 993 844
Fax: +420 326 993 845
E-mail: cztech@cztech.cz
WWW: www.cztech.cz

Kontaktní osoba

Ing. Pavel Stuchlík - Člen představenstva

Ing. Václav Kadleček - Člen představenstva

Ing. Václav Kunc - Člen představenstva

Další firmy v oboru

3D Tech s.r.o.

Specializujeme se na zakázkovou výrobu prototypů. Vyrábíme plastové prototypy, kovové prototypy, makety a kontrolní přípravky, prototypové formy, prototypové odlitky, voskové odlitky. Zajišťujeme 3 a 5 osé obrábění, reverzní inženýrství, CAD modelování dat, Rapid prototyping apod.

SALTEN s.r.o.

Výrobní, technologické a konstrukční znalosti nám umožňují výrobu zařízení od dělení materiálu až po mechanickou, hydraulickou a elektrickou montáž včetně testování v areálu společnosti. Naší obchodní partneři tak mohou využívat unikátní možnost dodávky hotových testovaných zařízení přímo do místa určení jejich zákazníků.

1. TOUŠEŇSKÁ s. r. o.

Hlavní oblasti naší činnosti jsou: - práškové lakování - zakázkové tryskání - výroba a prodej tryskacích zařízení Naše prášková lakovna disponuje jednou z největších komorových pecí v ČR. Tryskáme pro předúpravu i pro dekorativní účely. Výroba pneumatických tryskací zařízení zahrnuje celý možný sortiment, od malých kabin, přes volné tryskání až po tryskací komory a řízené stroje.