• Detail firmy

CZ projekt Neratovice s.r.o.

Základní popis

Nabízíme projektování pozemních staveb, konzultace, poradenství a zpracování Průkazu energetické náročnosti budov. Stavební dozor

Adresa

Za potokem 265
250 72 Kojetice

Okres: Praha-východ
Kraj: Středočeský
cz Česká republika

Zobrazit na mapě

Firemní údaje

IČ:  28513886

Výrobky, činnosti

Projektování

Kontaktní údaje

E-mail: czprojekt@czprojekt.cz
WWW: www.czprojekt.cz

Kontaktní osoba

Miroslav Khol - Jednatel

Mobil: +420 776 030 323
Další firmy v oboru

PROGEKA v.o.s.

Projekční a geodetická kancelář Progeka v.o.s. vznikla v roce 1993. Jsme kvalifikovanou firmou podnikatelským oprávněním v oboru zeměměřičství. Zajišťujeme geodetické práce pro stavební účely - geometrické plány, vytýčení a rozdělení pozemku, vyznačení budov, měření pomocí GPS, výškopisy, polohopisy apod. Kompletní informace o poskytovaných službách včetně referencí naleznete na našich stránkách.

STAVIS KLADNO s.r.o.

Projekční a inženýrskou činností se naše společnost zabývá již od roku 1995. Zajišťujeme stavební povolení, územní rozhodnutí, výběr dodavatele stavby, kolaudaci staveb. Součástí poskytovaných služeb je stavební dozor, technický dozor investora a koordinace BOZP. Jsme držitelem Certifikátu systému managementu jakosti pro projektovou a inženýrskou činnost ve výstavbě s normou ČSN EN ISO 9001:2001.

Danihelka, D-Projekt

Zpracováváme projekty v oblasti: vytápění (klasické, podlahové, plynové kotelny, tepelná čerpadla), technické zařízení budov (kanalizace, vodovod, plynovod), inženýrské sítě (kanalizace, vodovod, plynovod), čištění odpadních vod, úpravny vody pro kotelny, likvidace dešťových vod. Zabýváme se inženýrskou činnosti ve výstavbě.